×

Skóra nam się scierpła po tym, co zaczęli wypisywać o Lewandowskim. Drwią z niego bezlitośnie, oto jego nowy przydomek

Skóra nam się scierpła po tym, co zaczęli wypisywać o Lewandowskim. Drwią z niego bezlitośnie, oto jego nowy przydomek

Po kompromitującej porażce Barcelony z Villarrealem stało się jasne, że klub z Katalonii będzie przystępował do kolejnych rozgrywek z nowym trenerem. Xavi poinformował drużynę, że odchodzi z zespołu wraz z zakończeniem obecnego sezonu. Decyzja ta spowodowała zamieszanie w Barcelonie i w hiszpańskiej prasie.

O odejściu Xaviego będzie pisało się jeszcze długo. Kibice mogli być ciekawi, jak na ostatnie wydarzenia zareaguje zespół. Ale na boisku w meczu z Osasuną nie było widać “sportowej złości”.

Xavi nie dowierzał w to, co Lewandowski zrobił wraz z kolegami. Znów nie zachwycił również Robert Lewandowski, który na bramkę w lidze czeka od 10 grudnia. Polak był ostatnio postacią numer 1 w zespole, ale pod innym względem.

Po decyzji Xaviego zaprosił piłkarzy Barcelony do swojego domu, aby podbudować atmosferę wśród zawodników. Hiszpańskie media nie omieszkały wypomnieć tego faktu i zauważyć, że rozmowa motywacyjna przyniosła mizerne skutki. Dziennikarz z Półwyspu Iberyjskiego prześmiewczo wypowiedział się o Polaku.

– Spotkanie w domu Grandpadowskiego dotychczas nie przyniosło skutku – powiedział Joan Fontes. “Grandpa” to po angielsku dziadek, co jest jawnym przytykiem do wieku Lewandowskiego i faktu, że jest jednym z najstarszych zawodników w Barcelonie.

Post Comment