Kim jest partnerka Angel Rodado, który pokazał swoje uczucia w finale Pucharu Polski? [GALERIA]

Angel Rodado jest hiszpańskim piłkarzem, który został zauważony jako jeden z najlepszych strzelców I ligi w Polsce. Przed dołączeniem do Wisły Kraków grał w rezerwach innych klubów oraz drugiej drużynie Barcelony.

W Ibizie występował najdłużej, a do Wisły trafił przed dwoma laty. W ostatnim sezonie stał się gwiazdą, zdobywając 17 goli w lidze.

Jest również związany z Isabel Gutierrez, która była obecna na jego meczach i wspiera go w sukcesach. Para uwielbia podróże i niedawno odwiedzili Paryż, zwiedzając m.in.

Luwr i Disneyland. Isabel opublikowała zdjęcie pary z pucharem zdobytym przez Wisłę na swoich mediach społecznościowych, zatytułowane “Moja miłość”.

Podczas finału Pucharu Polski Angel Rodado pokazał, że potrafi doskonale funkcjonować na pozycji numer 10, co zostało zauważone przez byłego napastnika Wisły Kraków, Macieja Żurawskiego. Z kolei Robert Podoliński wyraził surową opinię na temat postawy Pogoni w tym finale.

Angel Rodado jest nazywany “aniołem Wisły” za swoje umiejętności strzeleckie oraz wsparcie, jakie otrzymuje od Isabel.