×

Zbigniew Boniek oglądał finał Pucharu Polski i wspomniał o tym w Super Express.

W drugiej części meczu zaczął dominować zespół Pogoni, co potwierdził gol strzelony przez Koulourisa w 75. minucie. Wydawało się, że Pogoń odniesie zwycięstwo, ale w doliczonym czasie gry Wisła zdobyła sensacyjnego gola w 9. minucie, wyrównując wynik. Na początku dogrywki Biała Gwiazda zdobyła gola, prowadząc 2:1, a wynik utrzymał się aż do końca meczu.

Był to jeden z najbardziej emocjonujących finałów w historii, z wieloma zwrotami akcji. „Jeden z najpiękniejszych finałów Pucharu Polski. Pogoń będzie długo pamiętała ten mecz.

Wisła fantastyczna, Kaziu Kmiecik wzruszony. Brawa dla kibiców obu drużyn” – napisał na portalu X Boniek. Kazimierz Kmiecik, legenda Wisły Kraków, został wspomniany przez Bonieka.