Wisła Kraków sprawi niespodziankę w finale z Pogonią? To mocna strona Białej gwiazdy, ekspert nie ma wątpliwości

Wisła Kraków zajmuje piąte miejsce, co pozwala na grę w barażach. Awans do finału Pucharu Polski jest dużym sukcesem dla klubu. Czy Biała Gwiazda zaskoczy na Stadionie Narodowym?

Sukces zależy od wielu drobnych elementów. Wisła prezentuje zmienną grę, czasem różnorodną i kreatywną w ataku, czasem natomiast nieudolną. Legenda Wisły docenia postawę Pogoni i jej kapitana Kamila Grosickiego.

Co jeszcze może zadecydować o sukcesie byłego klubu? Eksperci podkreślają, że Pogoń jest faworytem finału i najbardziej wymagającym zespołem, z którymi Wisła mierzyła się w poprzednich rundach. Ich ofensywna gra może stanowić pewne ułatwienie dla drużyny z Krakowa, dając więcej przestrzeni i ułatwiając przedostawanie się pod bramkę przeciwnika.