Marek Papszun powróci do Rakowa? Niezwykłe doniesienia sugerują, że jest to możliwe!

Marek Papszun rozważa powrót do Rakowa Częstochowa po zakończeniu sezonu, pomimo braku zatrudnienia w zagranicznych ligach. Tomasz Włodarczyk sugeruje, że kontakt między Papszunem a Rakowem jest bardzo aktywny, co może wskazywać na możliwość powrotu szkoleniowca. Dziennikarz “meczyki.pl” zauważył, że Papszun ostatnio pojawił się na meczach Rakowa, co może sugerować jego zainteresowanie powrotem.

Niemniej jednak, jego obecność może być interpretowana na kilka różnych sposobów – jako zwykłe wsparcie lub coś więcej. Włodarczyk twierdzi, że zarówno Michał Świerczewski, jak i Marek Papszun są zainteresowani ponowną współpracą, jednak decyzja o ewentualnym powrocie zależy od nich samych. Zdaniem Włodarczyka, powrót do Rakowa mógłby zaszufladkować Papszuna, dlatego też opcja nowego projektu może być dla niego bardziej korzystna.

Mimo to, obaj panowie rozmawiają ze sobą, co jest naturalnym krokiem po wcześniejszej współpracy, jednakże tylko oni wiedzą, czy wspólna praca jest realna.