×

UEFA informuje: Bilety na mecze Polaków na Euro będą dostępne ponownie! Dowiedz się, jak je kupić.

UEFA informuje: Bilety na mecze Polaków na Euro będą dostępne ponownie! Dowiedz się, jak je kupić.

Kadra Michała Probierza “ostatnią szansą” dostała się do zbliżającego się UEFA EURO 2024. Po serii serii rzutów karnych pokonali Walię w Cardiff. Wygrana na Wyspach doprowadziła Polaków do grupy D. Biało-Czerwoni zmierzą się z Holandią w Hamburgu (16 czerwca), Austrią w Berlinie (21 czerwca) i Francją w Dortmundzie (25 czerwca). Kilka tygodni temu odbyła się pierwsza runda sprzedaży wejściówek na mecze Polaków.

Wiele kibiców miało problem, by zalogować się do serwisu UEFA, a inni nie mogli uzyskać bilety. Zaledwie 45 dni przed rozpoczęciem turnieju UEFA poinformowała, że w czwartek o godzinie 11:00 rozpocznie się sprzedaż dodatkowej puli wejściówek na poszczególne spotkania. Zakupu będą można dokonać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej (EURO2024.com/tickets). Sprzedaż tzw.

“Last Minute”, czyli odsprzedaż wejściówek, będzie prowadzona według kolejności zgłoszeń o bilety, aż do momentu ich wyczerpania. Będą to bilety, których szczęśliwcy nie zakupili w pierwszej rundzie, a czas na wykonanie przelewu mieli do 15 kwietnia. EURO 2024 rozpocznie się 14 czerwca. W jedynym tego dnia meczu zobaczymy reprezentację Niemiec i Szkocji.

To ich konfrontacja w Monachium otworzy turniej, który potrwa do 14 lipca. Na mecz otwarcia na stadionie Bayernu i finał w Berlinie było ponoć najwięcej chętnych.

Post Comment