Awantura Kloppa z Salahem! Kamery wszystko zarejestrowały. Gwiazdor Liverpoolu nie trzymał języka za zębami.

Mecz “The Reds” z West Ham Utd był dramatyczny. Liverpool najpierw przegrywał, potem odrobił straty i wyszedł na prowadzenie. Niestety, stracili prowadzenie w 77. minucie.

Trener Jurgen Klopp postanowił dokonać potrójnej zmiany, wpuszczając na boisko Darwina Nuneza, Joe Gomeza i Mou Salaha. Klopp rozmawiał z Salaha przy linii bocznej, ale Egipcjanin zaczął gestykulować gwałtownie po czym atakował trenera. Nunez przerwał nieprzyjemną sytuację.

Po meczu Salah skomentował całe zajście. Jego słowa i reakcja sugerują niezadowolenie. Klopp próbował załagodzić sytuację, twierdząc że rozmawiał z drużyną, ale możliwe że dowiemy się więcej.

Liverpool spadł na trzecie miejsce w tabeli, z 2 punktami straty do lidera Arsenalu i jednym rozegranym meczem więcej. Do drugiego miejsca tracą 1 punkt, ale City rozegrał dwa mecze mniej. Jan Urban wskazał, że warunek niezbędny do zdobycia mistrzostwa Polski to przemawianie.