×

Anita Włodarczyk nie ma nadziei na nowy rekord świata w najbliższym czasie.

Anita Włodarczyk nie ma nadziei na nowy rekord świata w najbliższym czasie.

Anita Włodarczyk, mistrzyni rzutu młotem, osiągnęła wiele sukcesów w swojej karierze, w tym cztery mistrzostwa Europy, cztery mistrzostwa świata i trzy mistrzostwa olimpijskie. Jej osiągnięcia mogą być marzeniem wielu sportowców.

Jednak Anita, mając 39 lat, zdaje sobie sprawę, że jej sportowa era zbliża się do końca, a rywalizacja na najwyższym poziomie staje się coraz bardziej wymagająca. Mówiąc o swojej motywacji, Anita podkreśla, że zawsze stawia sobie wysoko zawieszoną poprzeczkę.

Dla niej ważne jest osiągnięcie medalu, a nie tylko uczestnictwo w zawodach. Mimo to, nie planuje bić własnego rekordu świata w rzucie młotem, uważając, że te czasy już minęły.

Jej celem jest teraz przygotowanie formy na igrzyska olimpijskie w Tokio i osiągnięcie wyniku na poziomie 78 metrów. Anita wspominała, że miała plan zakończenia kariery po igrzyskach w Tokio, ale kontuzja i różne problemy spowodowały jej przedłużenie kariery.

Jest otwarta na możliwość kontynuacji kariery po igrzyskach, ponieważ ma przed sobą kolejne cele do zrealizowania. Takie sprawy Anita Włodarczyk wyjaśniła w rozmowie z Interią.

Post Comment