×

Wojciech Szczęsny opuszcza Juventusa! Nagłe zmiany, media podają nazwisko następcy Polaka!

Wojciech Szczęsny opuszcza Juventusa! Nagłe zmiany, media podają nazwisko następcy Polaka!

Wojciech Szczęsny jest oczekiwany na odejście z Juventusu Turyn! Według włoskich mediów, Polak zdecydował opuścić drużynę mimo wcześniejszych doniesień, sugerujących, że chciałby zostać do końca kontraktu. Juventus już poszukuje następcy dla byłego bramkarza Arsenalu i Romy. Szczęsny nie zdołał uzgodnić nowych warunków współpracy z Juventusem, ponieważ nie zgodził się na obniżkę pensji.

Wydawało się jednak, że moglibyśmy zobaczyć go w drużynie mistrzów Włoch na kolejny sezon, gdyż wyrażał chęć dokończenia umowy. Jednak według Corriere dello Sport, doszło do zmiany, a Szczęsny ma opuścić klub już w trakcie okienka transferowego. Klub ma już plany pozyskania nowego bramkarza i zdaje się stawiać na Michele Di Gregorio z Monzy. Włoski bramkarz ma na celowniku Juventusu od dłuższego czasu, a jego świetny sezon, w którym 14 razy zachował czyste konto, sprawił, że jest postrzegany jako obiecujący kandydat.

Dyrektor sportowy Juventusu, Cristiano Giuntoli, miał już rozmowy z drużyną Di Gregorio, a przeprowadzenie tego transferu zdaje się być priorytetem klubu podczas nadchodzącego okienka transferowego.

Post Comment