×

Radosław Majdan o kapitanie Pogoni. Co pomaga Grosickiemu, żeby być liderem zespołu? Ważne słowa o odpowiedzialności

Radosław Majdan o kapitanie Pogoni. Co pomaga Grosickiemu, żeby być liderem zespołu? Ważne słowa o odpowiedzialności

Według byłego bramkarza Pogoni Radosława Majdana, drużyna straciła szansę na mistrzostwo ze względu na dwie porażki w trzech ostatnich meczach. Majdan zauważa, że wszyscy w Szczecinie zaczynają myśleć o finale Pucharu Polski.

W jego opinii, terminarz układa się korzystnie dla Jagiellonii, która może wykorzystać potencjalną słabość Pogoni związana z przygotowaniami do finału. Majdan zwraca uwagę na wartość poszczególnych zawodników, podkreślając wpływ Kosty Runjaicia na drużynę.

Napastnik Grosicki stanowi kluczowy element dla Pogoni, a jego dobra forma może odmienić losy meczu. Jednak rywale, znając groźność Grosickiego, starają się go zneutralizować, co daje jego partnerom większe pole do działania.

Majdan podkreśla, że Grosicki odczuwa odpowiedzialność za zespół i radzi sobie z tą presją. Jako doświadczony reprezentant Polski zbudował sobie wizerunek lidera drużyny i potrafi radzić sobie ze stresem związanym z oczekiwaniami.

Z kolei siła Jagiellonii tkwi w słabości rywali, którzy nie potrafią utrzymać serii zwycięstw i nie wywierają dużej presji w rozgrywkach ligowych. Trener Jagiellonii postawił na ofensywę, co przynosi efekty w postaci licznych bramek.

Podsumowując, Majdan uważa, że Pogoń jest uzależniona od Grosickiego, a ewentualne mistrzostwo Jagiellonii byłoby nagrodą za ofensywną taktykę jej trenera.

Post Comment