Erik Exposito zostanie w Śląsku czy odejdzie? Patryk Załęczny o sytuacji gwiazdy ekstraklasy, co z jego umową?

Jego umowa obowiązuje do końca obecnych rozgrywek. Patryk Załęczny, prezes klubu, powiedział na Kanale Sportowym, że negocjacje z Hiszpanem są w toku.

Rozdanie kart w tej układance zależy od Erika, dlatego będzie trzeba go zapytać. Oferta została wysłana do Erika Exposito, a według Załęcznego, mogłaby ona w pełni zadowolić Hiszpana.

Prezes podkreślił, że kontrakt proponowany przez Śląsk Wrocław byłby wyższy niż obecny. Władze klubu zabezpieczają się na wypadek odejścia Exposito i pracują nad wzmocnieniem linii ataku.

Prezes Załęczny wyjawił, że nie otrzymali informacji o podpisaniu kontraktu przez Hiszpana z innym klubem, ale przygotowują się do ewentualnego scenariusza, w którym Exposito odejdzie. Kamil Grosicki wyraził mocne postanowienie, co sugeruje, że klub robi wszystko, aby zabezpieczyć się na przyszłość.