Zwolennicy podzielili się opiniami na temat zdjęcia Krzysztofa Radzikowskiego, który realizuje swoje marzenie

Pierwszy strongman, który spróbował sił w sporcie walki, zdobył wierną rzeszę fanów dzięki występom w programie “Gogglebox. Przed telewizorem” stacji TTV. W jego debiucie w freak-fightach walczył z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem, jednak na razie nie planuje kolejnych walk. Ostatnio świadkowie kolejnej historycznej chwili w piłce nożnej.

Po derbach Mediolanu stało się jasne, że Inter zdobędzie swoje 20. mistrzostwo Włoch, wyprzedzając o jeden tytuł AC Milan. Był to bolesny mecz dla fanów „Rossonerich”, w tym dla Krzysztofa Radzikowskiego, znanego fana Milanu. Miał okazję obejrzeć z wysokości trybun wielkie derby Mediolanu, co mimo nieoczekiwanego wyniku, było niezapomnianym przeżyciem. Radzikowski pokazał zdjęcie z trybun San Siro w koszulce Milanu i szalikiem w barwach obu klubów.

W komentarzach zaczęły pojawiać się emocje, a niektórzy internauci wyrażali swoje poparcie dla swojego ulubionego mediolańskiego klubu.