×

Szybki zwrot: Martin Lewandowski potwierdza powrót Mariusza Pudzianowskiego do KSW!

Szybki zwrot: Martin Lewandowski potwierdza powrót Mariusza Pudzianowskiego do KSW!

Mariusz Pudzianowski przez wiele lat zdobywał wiele trofeów w zawodach strongman. Był znany nie tylko w Polsce, ale także za granicą, dzięki swoim niesamowitym osiągnięciom w dźwiganiu najcięższych rzeczy.

Od 2009 roku kontynuuje swoją karierę w KSW, gdzie zdobył ogromną popularność wśród fanów sportów walki. Ostatnio doświadczył porażek, co wzbudziło zainteresowanie widzów co do jego ewentualnego powrotu na ring.

Martin Lewandowski, szef KSW, po rozmowie z Pudzianowskim i jego menadżerką, wyraził swoje zdanie na temat przyszłości byłego strongmana, podkreślając, że Mariusz jest nie tylko zawodnikiem MMA, ale także prowadzi wiele biznesów, co determinuje jego ewentualny powrót do klatki. Lewandowski zaznacza, że Pudzianowski wyraził jasną deklarację, że nie planuje przechodzić na emeryturę w najbliższym czasie i jest nadal zaangażowany w działalność sportową.

Szef KSW podkreśla, że nie wyobraża sobie specjalnej gali bez udziału osoby tak znaczącej jak Mariusz, która wniosła wiele do tego środowiska.

Post Comment