×

Krzysztof Radzikowski wygłasza publiczną opinię na temat Pawła Nastuli! Gwiazda Gogglebox TTV spotkała się z mistrzem olimpijskim.

Krzysztof Radzikowski wygłasza publiczną opinię na temat Pawła Nastuli! Gwiazda Gogglebox TTV spotkała się z mistrzem olimpijskim.

Od kiedy Krzysztof Radzikowski zdobył ogromną popularność, najpierw startując w zawodach dla najsilniejszych ludzi na świecie, a później stając się jedną z największych gwiazd programu “Gogglebox”. Tym razem Radzikowski wraz ze swoimi przyjaciółmi – Dominikiem Abusem, Konradem Karwatem oraz dodatkowo Nikolą Milanoviciem postanowili odwiedzić Pawła Nastulę, czyli jednego z polskich sportowców, który zapisał się w historii złotymi zgłoskami.

Szacunek do mistrza olimpijskiego z Atlanty z 1996 roku bije już od pierwszych sekund odcinka, który pojawił się na kanale “Strong Ekipa” na YouTube. Zarówno Krzysztof Radzikowski, jak i jego koledzy nie ukrywali w rozmowie z Nastulą, że w przeszłości śledzili jego karierę i zdarzało im się również zarywać nocki podczas oglądania jego kolejnych walk.

Po spotkaniu, były siłacz pochwalił się wspólnym zdjęciem z Nastulą i nie miał zamiaru ukrywać, jak bardzo ceni ikonę sportu. “Nastula to fajny sympatyczny facet” – stwierdził krótko w sekcji komentarzy jeden z internautów.

“Szacun dla Was za osiągnięcia sportowe!” – komplementował zarówno Radzikowskiego, jak i Nastulę kolejny z fanów byłego siłacza.

Post Comment