×

Przemiana wyglądu Bożydara Iwanowa donosi o nadchodzących zmianach.

Przemiana wyglądu Bożydara Iwanowa donosi o nadchodzących zmianach.

Bożydar Iwanow przez lata pracował przy najważniejszych meczach piłki nożnej na świecie. W bogatym dorobku swojej współpracy z telewizją Polsat ma skomentowane mecze mistrzostw najwyższej rangi, reprezentacji Polski, Ligi Mistrzów i wielu innych prestiżowych rozgrywek. Jest postacią bardzo rozpoznawalną w naszym kraju.

Zarówno jego głos, jak i wygląd dla kibiców futbolu są cechami charakterystycznymi. Życie nie lubi jednak stagnacji i już niedługo może przejść sporą metamorfozę. Na Instagramie sam zasugerował, że szykują się spore zmiany i zdradził nawet pewne szczegóły, które dotyczą nowego image’u.

W PZPN zbuntowali się przeciwko Cezaremu Kuleszy! Szokująca prawda wyszła na jaw. Dowiadujemy się z nich, że jego niemal wyczynowa sylwetka nie jest dziełem przypadku.

Komentator Polsatu często trenuje, a poza tym stara się zdrowo odżywiać. To nie wszystko. Na jego rękach od jakiegoś czasu można zaobserwować tatuaże.

Podobno jak zrobi się pierwszą tego typu ozdobę, to trudno się zatrzymać. I dziennikarz wydaje się być potwierdzeniem tej teorii, zważając na to, co opisał na portalu społecznościowym. Córka legendarnego piłkarza ma ciało bogini.

Jej uroda zwala z nóg. Sprawozdawca pojawił się w studiu tatuażu “Azazel”, co może zwiastować tylko jedno. Tym bardziej, że sam zainteresowany to zasugerował.

“Trzech Artystów z Azazel Warszawa. Coś się szykuje?” – zapytał nieco zaczepiając i aktywizując swoich instagramowych fanów Iwanow.

Post Comment