×

Bożydar Iwanow został przyłapany z piękną blondynką. To ukochana dziennikarza Polsatu

Bożydar Iwanow został przyłapany z piękną blondynką. To ukochana dziennikarza Polsatu

Bożydar Iwanow ma pracę, o jakiej wielu może tylko marzyć. Dziennikarz, który od długiego już czasu związany jest z telewizyjną stacją Polsat, podróżuje po całym świecie, by relacjonować najważniejsze sportowe wydarzenia.

Jego głównym obszarem zainteresowań jest piłka nożna, ale jak na profesjonalistę przystało nie zamyka się również na uroki innych zmagań. W spokoju może angażować się w swoje zawodowe obowiązki, wiedząc, że również prywatnie wszystko jest na swoim miejscu.

Duża w tym zasługa wybranki serca dziennikarza. Z Katarzyną Sobczak komentator Polsatu chętnie podróżuje i dzieli się zdjęciami z kolejnych miejsc.

Sylwia Dekiert pokazała odsłonięte pośladki prosto do obiektywu. Internauci prześcigają się w komplementowaniu wspomnianej dwójki.

Pojawiają się opinie na temat świetnego wyglądu Bożydara Iwanowa i jego ukochanej czy też przykładu miłości, jaki mają stanowić. Sam Iwanow zdaje się być cały czas w motylkach.

Każde zdjęcie z blondwłosą pięknością przepełnione jest miłością i radością, wypisanymi na twarzy dziennikarza Polsatu. Zobaczyliśmy najpiękniejszą polską lekkoatletkę i zaryliśmy szczęką o ziemię tak, że wypadły nam zęby.

Choć wizerunku Katarzyny Sobczak nie brakuje na profilu popularnego sprawozdawcy telewizyjnego, to ona sama blokuje swój profil instagramowy dla osób, których nie zna i oznaczyła konto jako prywatne.

Post Comment