Super Express: Polak pod obserwacją giganta Premier League ze względu na swoje umiejętności!

Sebastian Szymański może być bohaterem dużego transferu. Reprezentant Polski rozgrywa świetny sezon w barwach Fenerbahce Stambuł i jest obecnie na celowniku wielu dużych europejskich klubów. Były zawodnik warszawskiej Legii jest obecnie obserwowany przez giganta Premier League, a tureckie media donoszą, że może dojść do transferu już latem. Rozmowy na temat transferu Szymańskiego trwają od pewnego czasu, zainteresowanie jego usługami wyrazili skauci AC Milanu, Manchesteru United oraz Napoli, które szuka następcy dla Piotra Zielińskiego.

Aktualnie do gry włączyć chce się również Tottenham, który poszukuje piłkarza, który mógłby zastąpić odchodzącego po sezonie Giovanniego Lo Celso. Tottenham wyraził gotowość zapłacenia kwoty 20 milionów euro za transfer, jednakże klub ze Stambułu oczekuje znacznie większej opłaty. Ponadto sensacyjny zwycięzca rozgrywek Bundesligi, Bayer Leverkusen, również wyraził zainteresowanie sprowadzeniem Polaka. Według tureckiego artykułu “Fanatik”, można spodziewać się, że inne kluby, takie jak Napoli, również włączą się do negocjacji w sprawie Szymańskiego.