Nieoczekiwany powrót bramkarza od Ekstraklasy – Sensacyjny ruch Rakowa stał się faktem!

Problemy Rakowa spowodowane są kontuzjami Vladana Kovacevicia, pauzującego od kilku tygodni, oraz Muhameda Šahinovicia. Ten drugi zdążył rozegrać jeden mecz w lidze i nabawił się urazu. Ma pauzować około czterech tygodni.

Trzecim bramkarzem „Medalików” jest Kacper Bieszczad, który zaliczył katastrofalny występ przeciwko Radomiakowi, przegrany przez Raków 1:2. W tej sytuacji mistrzowie Polski zdecydowali się na transfer medyczny i ściągnęli doświadczonego, prawie 39-letniego Duszana Kuciaka. Franciszek Smuda zareagował na odważną zapowiedź Kamila Grosickiego.

Do Rakowa trafi na zasadzie wypożyczenia. Jest dobrze znany z boisk ekstraklasy, bo wcześniej występował w Legii, z którą 3-krotnie był mistrzem Polski. Jest prawdziwym kolekcjonerem Pucharu Polski, gdyż sięgał po to trofeum aż pięciokrotnie.

Cztery razy z Legią i raz z Lechią. Bardzo prawdopodobne, że Kuciak stanie w bramce Rakowa już w dzisiejszym meczu z Górnikiem Zabrze. Legenda klubu w cierpkich słowach o Mariuszu Rumaku.