Transmisja TV: Manchester City – Real Madryt w Lidze Mistrzów. Gdzie oglądać dzisiejszy mecz online na żywo.

W pierwszym meczu na Santiago Bernabeu widowisko było niesamowite. Skończyło się remisem 3:3 po przepięknych bramkach i ekscytujących zwrotach akcji.

Przed rewanżem w nieco lepszej sytuacji jest Manchester City, ale po zniesieniu zasady o większej wadze goli strzelanych na wyjeździe Real też ma wciąż duże szanse na awans. “Gramy na wyjeździe, ale myślę, że szanse na awans są wyrónane, wynik jest remisowy i mamy kolejne 90 minut.

Wszystko może się zdarzyć. My wierzymy, że mamy wystarczającą jakość, żeby stworzyć im problemy” – powiedział Carlo Alcelotti, włoski trener Realu Madryt.

Początek meczu Manchester City – Real Madryt o godzinie 21 polskiego czasu.