Iga Świątek chce spotkać Roberta Lewandowskiego w Madrycie! Tenisistka ujawnia szczegóły

Iga Świątek niedawno odwiedziła Santiago Bernabeu przed turniejem w Madrycie. W towarzystwie swojego trenera, Macieja Ryszczuka, miała okazję obejrzeć El Clasico na żywo, w którym Real Madryt pokonał 3:2 Barcelonę. Pomimo tego, Iga nie kibicowała Robertowi Lewandowskiemu i jego drużynie. Inna para tenisistów – Jerzy Janowicz i Marta Domachowska – wzięła ślub niedawno, co zostało wspomniane przez Samanthę Smith w programie telewizyjnym Tennis Channel.

Marta również wypowiedziała się na temat El Clasico, opisując stadion jako niesamowicie wyglądający i wspominając wizytę tam dwa lata temu w trakcie remontu. Iga Świątek podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat meczu, mówiąc, że było to wspaniałe widowisko pomimo ich spóźnienia na część goli z powodu podróży z lotniska. Trener przygotowania fizycznego, Maciej Ruszczuk, okazał się być wielkim fanem Barcelony, co dodatkowo urozmaiciło emocje podczas oglądania meczu.