Kolejny Polak na celowniku Realu Madryt, jest jasne stanowisko!

Marcin Bułka szybko stał się obiektem zainteresowania trenerów największych klubów w Europie. Jego występy w lidze francuskiej zachwyciły, a wielu spekuluje o jego możliwym przenosinach do Realu Madryt. Legenda polskiego futbolu, Jerzy Dudek, wyraził swoje zdanie na temat tej możliwości, zauważając, że Bułka rozwija się w Nicei i ma potencjał bycia golkiperem na światowym poziomie. Dudek nie uważa tego transferu za nierealny, szczególnie w kontekście problemów zdrowotnych Thibaut Courtoisa, bramkarza Realu Madryt.

Zdaniem byłego reprezentanta Polski, Bułka ma wiele cech wspólnych z Courtoisem i jest gotowy na grę w tak wielkim klubie. Jan Tomaszewski również wyraził opinię na temat możliwego transferu, zauważając, że Bułka podobny jest do Courtoisa pod względem umiejętności i stylu gry. Młodszy kolega po fachu, Jan Tomaszewski, również wyraził swoje zdanie na temat ewentualnego transferu, sugerując, że Real Madryt może jeszcze poczekać z decyzją do końca sezonu, obserwując rozwój sytuacji zdrowotnej Courtoisa oraz występy Łunina. Ogólnie rzecz biorąc, wszyscy zgadzają się co do talentu i potencjału Marcina Bułki, oraz możliwości, że może on stać się ważnym ogniwem Realu Madryt w przyszłości.