Transmisja FC Barcelona – PSG w TV: Gdzie obejrzeć dzisiejszy mecz w Lidze Mistrzów Barcelona – PSG STREAM ONLINE LIVE 16.04.2024

Robert Lewandowski kontra Kylian Mbappe! Czas na rewanżowy mecz w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. W poprzednim spotkaniu w Paryżu Barcelona wygrała 3:2, a mimo że Robert Lewandowski nie zdobył bramki, to zagrał doskonałe spotkanie.

Były reprezentant Polski, Jacek Ziober, podkreśla, że Barcelona wykazała się przemyślaną i wyrachowaną grą, skupiając się głównie na korzystnym wyniku. Zdaniem Ziobera, Barcelona musi podporządkować się wynikowi, a niekoniecznie stylowi. Ziober wskazuje również, że nie ma możliwości, aby Barcelona przegrała na własnym stadionie po staraniach we Francji.

Co więcej, nie jest przekonany do PSG pomimo obecności Kyliana Mbappe. Zdaniem Ziobera, drużynie brakuje charakteru i determinacji do zwycięstwa za wszelką cenę. Początek rewanżowego meczu Barcelona – PSG o godzinie 21.