Jagiellonia zwalnia na końcówce ligi i sięgnie po mistrzostwo? Adrian Siemieniec o krętej drodze i odwadze

Zaczęło się zgodnie z planem, ale później szyki gospodarzy pokrzyżowała czerwona kartka. Rywale to wykorzystali i strzelili trzy gole.

Jagiellonia jednak utrzymała pierwsze miejsce i ma dwa punkty przewagi nad Śląskiem. *Dziękuję też drużynie, że walczyła do końca mimo niekorzystnego scenariusza spotkania* – powiedział trener Adrian Siemieniec, cytowany przez portal Jagiellonii.

– *Czasami ta droga jest kręta, nie jest łatwo, ale w nas ciągle jest odwaga. Jesteśmy rozczarowani.

Jednak zdajemy sobie sprawę, że trudności będą. Musimy zregenerować się i powalczyć w Lubinie o zwycięstwo* – zaznaczył.

[Jacek Magiera tak widzi walkę o tytuł. – *Kolejny brak kluczowego zawodnika mógł być odczuwalny* – tłumaczył trener Siemieniec, cytowany przez klubowe media.

– *Znajdziemy optymalne rozwiązanie. To świetny piłkarz, który dużo dla nas zrobił w tym sezonie.

Jest filarem naszej obrony, ale czasem tak w życiu jest. Nie uwypuklam sytuacji z czerwoną kartką.

To wydarzenie miało wpływ na to, jak mecz się potoczył. Nie możemy tego rozpamiętywać* – stwierdził trener lidera ekstraklasy.

[Goncalo Feio chce wycisnąć z Legii maksimum. Wprowadzi stołeczny zespół do Europy?