×

PRIME MMA 8 PPV. Gdzie kupić PPV na galę PRIME MMA 8? Jak wykupić PPV? Koszt, cena PPV PRIME 8

PRIME MMA 8 PPV. Gdzie kupić PPV na galę PRIME MMA 8? Jak wykupić PPV? Koszt, cena PPV PRIME 8

Gdzie można kupić bilety PPV na galę PRIME 8? Federacja PRIME Show MMA od swego powstania cieszy się dużą popularnością, jednak kontrowersje towarzyszą jej od samego początku. To było odczuwalne także przed nadchodzącą galą PRIME MMA 8.

Gala ta miała pierwotnie odbyć się w Gorzowie Wielkopolskim, lecz kilka tygodni przed terminem organizatorzy pokłócili się z zarządcą hali, co zmusiło ich do szybkiej zmiany lokalizacji. W rezultacie postawiono na studencką galę w Warszawie, co znacząco ogranicza dostępność biletów. Fani sztuk walki będą zmuszeni obejrzeć galę głównie poprzez transmisję pay-per-view.

Przewiduje się jednak, że będzie co oglądać, ponieważ gale PRIME MMA zawsze są prawdziwym świętem dla fanów i tym razem ma być podobnie. Na PRIME 8 odbędą się drugie Igrzyska Gladiatorów, gdzie pojawią się takie osobistości jak Tomek Olejnik, “Kamerzysta”, “Czarny Polak” i “Robalini”. Natomiast walką wieczoru będzie starcie Don Kasjo – Arkadiusz Tańcula.

Jak można wykupić PPV? Don Kasjo i Tańcula to najbardziej znane nazwiska na gali PRIME MMA 8, ale już wcześniej w klatce dojdzie do zaciętych walk. Dużo emocji zapewnią także pojedynki “Daro Lew” z “Bagietą” oraz Jaś Kapela z “Kaczorem BRS”.

Na PRIME 8 wystąpi aż sześć kobiet, w tym cztery wezmą udział w walce 2 na 2. Po dwóch dotkliwych porażkach z Jackiem Murańskim i Adrianem Ciosem, Paweł Jóźwiak będzie walczył o zwycięstwo z powracającym “Japczanem”. Fani mogą spodziewać się dużej dawki emocji i niekonwencjonalnych pojedynków, a wszystko rozpocznie się o 20:00.

Gala PRIME MMA 8 odbędzie się 13 kwietnia o godz. 20:00. Transmisja jest dostępna wyłącznie po zakupie usługi PPV na stronie primemma.tv.

Standardowa wersja PPV kosztuje 39,99 zł, natomiast wersja premium to 44,99 zł. PPV można zakupić jedynie na primemma.tv. Zapraszamy do oglądania gali PRIME 8 razem z nami!

Post Comment