PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – NovyHotel Falubaz Zielona Góra Transmisja TV Żużel Gdzie oglądać mecz Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra Na którym kanale?

Trener Dariusz Śledź oświadczył, że ich celem jest osiągnięcie jak najwyższej pozycji, a niezmienną tradycją Wrocławia przed nowym sezonem jest awans do finału i walka o złoty medal. Mimo zwycięstwa po sezonie zasadniczym, drużyna przegrała finał przetrzebiona kontuzjami, w szczególności brakowało kapitana Macieja Janowskiego. Teraz drużyna będzie mieć do dyspozycji nowych zawodników, w tym wychowanków i wypożyczonych z innych zespołów.

Trener Śledź zaznaczył, że celem jest rozwijanie się i coraz skuteczniejsza walka z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Formacja seniorska składa się z dobrze znanych zawodników, takich jak Brytyjczyk Tai Woffinden i Rosjanin z polskim obywatelstwem Artiom Łaguta. Menedżer Sparty podkreślił, że zwarciem o złoto w ogóle się nie martwią, a celem jest walka o zwycięstwo w każdym meczu.

Bartłomiej Kowalski podsumował, że ich dwa cele na sezon to wygrywanie i dawanie kibicom radości. Mecz między Spartą Wrocław a Falubazem Zielona Góra odbędzie się 12 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00 i będzie transmitowany na Eleven Sports 1.