×

Zbigniew Boniek wywołał oburzenie w całym internecie. Jedno zdjęcie wystarczyło, by wylały się obelgi!

Zbigniew Boniek wywołał oburzenie w całym internecie. Jedno zdjęcie wystarczyło, by wylały się obelgi!

Prezes byłego Polskiego Związku Piłki, za pośrednictwem mediów społecznościowych, pochwalił się zdjęciem z byłym opiekunem Polaków, Paulo Sousą, który zrezygnował w dziwnych okolicznościach. Zdjęcie to spotkało się z negatywnym odzewem fanów kadry. Sousa był trenerem reprezentacji Polski za rządów Bońka, lecz gdy Cezary Kulesza objął funkcję, Portugalczyk zdecydował się na zakończenie współpracy w wyjątkowych okolicznościach.

Przed barażami o mistrzostwa świata, Sousa ogłosił, że odchodzi z Polski, by prowadzić Flamengo Rio De Janeiro. Decyzja wywołała silne reakcje ze strony kibiców. Fotografia Bonka i Sousy wywołała wiele krytycznych komentarzy od fanów reprezentacji Polski.

Kibice wyrazili swoje oburzenie pod postem Bonka, skrytykowali go za robienie zdjęcia z osobą, która ich zdaniem oszukała Polskę. Fernando Santos po opuszczeniu reprezentacji Polski nie osiągnął sukcesu w Flamengo Rio De Janeiro i prowadził Salernitanę w Serie A przed pozostaniem bez pracy od października 2023 roku.

Post Comment