Zmieniono Roberta Lewandowskiego w Bayernie, doświadczył strasznych chwil. Dzieci gwiazdy piłkarskiej ucierpiały.

Harry Kane trafił do Bayernu przed tym sezonem i z miejsca stał się ulubieńcem kibiców. Były napastnik Tottenhamu szybko nawiązał do bramkostrzelności Roberta Lewandowskiego.

Cała drużyna jednak zawodzi – niemal na pewno Bayern po raz pierwszy od 12 lat nie zdobędzie mistrzostwa Niemiec, a Anglik jest jednym z tych piłkarzy, do których kibice mają najmniej pretensji. W 28 meczach Bundesligi strzelił 32 gole, ale to może nie wystarczyć.

Szansą na uratowanie sezonu przez zespół ze stolicy Bawarii jest Liga Mistrzów, jednak tuż przed pierwszym ćwierćfinałowym meczem z Arsenalem Kane przeżył prawdziwe chwile grozy! [W Bayernie nie trzymają ciśnienia, jeden z działaczy się zagotował.

Do dramatu doszło około godziny 17:15 na drodze krajowej 2071 w pobliżu Schäftlarn (dzielnica Monachium) na autostradzie A95. Samochód prowadziła 24-latka, której danych nie ujawniono.

W stłuczce wziął też udział trzeci pojazd – Land Rover należący do 62-letniej kobiety. Na miejscu wypadku szybko pojawiły się służby ratunkowe.

Dzieci piłkarza Bayernu natychmiast przewieziono karetką do szpitala. Na szczęście odniosły tylko drobne obrażenia.

Łącznie w stłuczce ucierpiało osiem osób, ale skończyło się na lekkich obrażeniach i strachu. Za spowodowanie wypadku odpowiada 20-latka prowadząca pojazd marki Renault.