Królewskie upamiętnienie legendy na stadionie Bayernu rozbłysnęło na całym świecie, wszyscy zachwyceni oprawą

Franz Beckenbauer, który był nazywany “Cesarzem”, został uhonorowany przez kibiców Bayernu Monachium we wtorkowy wieczór. Monachijscy fani zaprezentowali imponującą oprawę, aby upamiętnić tę legendę klubu. Zagraniczne media donoszą, że bliska rodzina Beckenbauera również przyglądała się meczowi z wysokości trybun.

Beckenbauer to największa legenda Bayernu Monachium. Na początku był wybitnym piłkarzem FCB, zdobywając cztery mistrzostwa Niemiec, cztery Puchary Niemiec i trzy Puchary Europy. Następnie świetnie sprawował się jako prezydent klubu, a także był trenerem, osiągając sukcesy w postaci mistrzostwa Niemiec w 1994 roku i Pucharu UEFA dwa lata później.

Mecz pomiędzy Bayernem a Realem Madryt jest uważany za absolutny hit półfinałów Ligi Mistrzów. Rywalizacja ta nieco zepchnęła w cień inną parę półfinałową, czyli spotkanie Borussii Dortmund z Paris Saint-Germain. Pierwszy mecz trwa, a rewanż odbędzie się 8 maja w Madrycie.