×

Najlepsza polska biegaczka cieszy się z nadejścia lata. Udostępniła gorące zdjęcie ze swoją siostrą. Skąpo ubrane stroje rozgrzały wyobraźnię fanów

Najlepsza polska biegaczka cieszy się z nadejścia lata. Udostępniła gorące zdjęcie ze swoją siostrą. Skąpo ubrane stroje rozgrzały wyobraźnię fanów

Natalia Kaczmarek, jedna z gwiazd polskiej lekkoatletyki, jest uznawana za nadzieję na zdobycie medalu podczas tegorocznych igrzysk olimpijskich w Paryżu. Przygotowania lekkoatletów nabierają tempa w miarę zbliżania się wielkiego wydarzenia sportowego. Sama Kaczmarek, po pobycie na Teneryfie, szybko udała się na kolejny obóz treningowy do Republice Południowej Afryki, gdzie obowiązują wysokie temperatury, co sprzyja komfortowym treningom w letnich warunkach.

Ze względu na przyjemną pogodę, Kaczmarek może teraz cieszyć się słońcem oraz spędzać czas ze swoją młodszą siostrą, Alicją, która również jest utalentowaną biegaczką i trenuje przed nadchodzącymi letnimi zawodami. Alicja, mająca 22 lata, jest uznawana za jedno z większych talentów biegowych w Polsce i może poszczycić się osiągnięciami, takimi jak wicemistrzostwo świata juniorów w sztafecie na 400 m oraz miejsca finalistki podczas mistrzostw świata i Europy w biegu na tym dystansie przez płotki. Mimo sukcesów Alicji, to Natalia cieszy się większą rozpoznawalnością, co było evidentne nawet na wspólnym zdjęciu z obozu treningowego w RPA.

Biegaczki, ubrane w podobny strój treningowy, zdobyły uznanie ze strony ich najbardziej zagorzałych fanów. Natalia, już wicemistrzyni świata, zamierza walczyć o medal podczas zbliżających się igrzysk olimpijskich w Paryżu.

Post Comment