Bartosz Zmarzlik idzie po czwarte zwycięstwo. Nowy sezon Ekstraligi żużlowej

Zawodnik Zmarzlik ma już na swoim koncie wiele osiągnięć, ale wciąż chce poprawić swój rekord. Dotychczas trzy razy zdobył drużynowe mistrzostwo Polski (dwa razy w barwach Stali Gorzów w 2014 i 2016 oraz raz w 2013 w Motorze Lublin) i dziesięciokrotnie stawał na podium. Ma ogromną szansę, by powiększyć swoje osiągnięcia w tej sezonie, zwłaszcza że Motor znów jest faworytem Ekstraligi.

W ostatnich latach wiele się działo – Sparta Wrocław chce pokrzyżować plany Motoru, Falubaz Zielona Góra wraca do Ekstraligi po dwóch latach z dużymi transferami. W pierwszej kolejce mecz Betard Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra oraz Fogo Unia Leszno – Tauron Włókniarz Częstochowa odbędą się 12 kwietnia. Natomiast 14 kwietnia rozegrane zostaną mecze Zooleszcz GKM Grudziądz – Orlen Oil Motor Lublin i Ebut.pl Stal Gorzów – Apator Toruń.