×

Kamil Kosowski o nowych zasadach i dużych butach

Kamil Kosowski o nowych zasadach i dużych butach

Ten człowiek zbudował potęgę ekipy spod Jasnej Góry. Jednak podczas ubiegłego sezonu, który zakończył jako mistrz Polski, zdecydował się odejść. Jego obowiązki zostały powierzone Dawidowi Szwardze.

W przeciwieństwie do Adriana Siemienca w Białymstoku, który od wielu miesięcy buduje drużynę, Szwardze miał już silny skład w Częstochowie. Według niego, był to najmocniejszy skład w lidze* – tłumaczył. Szef Rakowa podjął decyzję.

Dosadny komunikat w sprawie Dawida Szwargi. – *Szwarga zluzował, wprowadził nowe zasady w szatni i na początku wyglądało to obiecująco* – oceniał Kosowski na łamach “Przeglądu Sportowego”. – *Nie możemy jednak powiedzieć, że jest to jakiś projekt, bo zespół nie zmienił systemu gry, nie zdobywa więcej bramek i wcale nie gra lepiej.

Być może Szwarga założył za duże buty, choć pewnie w oczach prezesa zasłużył na to, żeby prowadzić zespół w lidze oraz europejskich pucharach* – dodał były pomocnik reprezentacji Polski. Jesus Imaz chce przejść do historii, wysoko zawiesza poprzeczkę.

Post Comment