×

Kamil Stoch zrobił niespodziankę dla reportera TVN. Chodzi o relacje z legendą

Kamil Stoch zrobił niespodziankę dla reportera TVN. Chodzi o relacje z legendą

Choć jest rekordzistą Okurayamy (rewelacyjne 148,5 metra z 2019 roku), to w rozmowie z TVN przyznał, że nie jest wielkim fanem olimpijskiego obiektu w Japonii. – Nie chcę mówić, że jej nie lubię, ale nie powiem też, że ją lubię. Jest bardzo kapryśna.

Minimalny ruch powietrza ma wpływ na odległość skoku – tłumaczył po kwalifikacjach. Stoch w rozmowie z Krzysztofem Skórzyńskim wyznał, że skok treningowy był w porządku, ale w kwalifikacjach trafił na warunki, w których trudno było uzyskać dalszą odległość. 112 metrów dało mu 30. miejsce w kwalifikacjach.

Na 45. pozycji eliminacje zakończył Noriaki Kasai. [ZOBACZ: Tego rekordu prędko nikt nie pobije. Pytany o niedawno opublikowane zdjęcie z Simonem Ammannem i Noriakim Kasaim odpowiedział: – Spotkaliśmy się na korytarzu i fajnie było zrobić sobie fotkę w takim gronie, bo ogólnie darzymy się szacunkiem i się lubimy.

Ja z Noriakim utrzymuję kontakt – wyznał Polak, zaskakując tym przepytującego. – Widziałem jego skok i bardzo mu kibicowałem, by dostał się do konkursu. Dla nas to też jest fajne.

Lubimy się i fajnie jak ktoś, z kim ma się super kontakt, dobrze skacze, robi to co lubi – dodał trzykrotny mistrz olimpijski. Kwalifikacje wygrał Manuel Fettner, którzy wyprzedził reprezentanta gospodarzy Rena Nikaido. Trzeci był Philipp Raimund.

Post Comment