×

Szanowny Czytelniku, oto niespodziewane fakty na temat Bartosza Kurka. Czy to będzie przebój? Czekają nas transferowe emocje!

Szanowny Czytelniku, oto niespodziewane fakty na temat Bartosza Kurka. Czy to będzie przebój? Czekają nas transferowe emocje!

Czy to będzie prawdziwy przełom w PlusLidze? Coraz więcej wskazuje na to, że fani znów będą mogli podziwiać w Polsce jedną z największych ikon siatkówki w naszym kraju. Jak donosi TVP Sport, nowym-starym zawodnikiem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle może zostać Bartosz Kurek, który wróciłby do tego zespołu po 16 latach przerwy.

Od tego czasu grał w wielu klubach na całym świecie. Bartosz Kurek od 2020 roku jest zawodnikiem Wolf Dogs Nagoya. Polak zdobył złoto, srebro i brąz japońskiej ekstraklasy, a także triumfował w Pucharze Cesarza czy Turnieju Kurowashiki.

[„Serce mi pęka”. To możliwe! ZAKSA Kędzierzyn-Koźle straciła już szansę na zdobycie Ligi Mistrzów kolejny raz z rzędu.

Czołowa polska drużyna nie radzi sobie najlepiej także w tym sezonie PlusLigi. Jak informuje TVP Sport, wielkim wzmocnieniem w kolejnym sezonie dla zespołu z południowej strony Polski może być Bartosz Kurek. Transferowa plotka została potwierdzona w dwóch źródłach.

Sprawy nie chciał jednak komentować Jakub Michalak, który jest menedżerem polskiego atakującego. [Na jaw wyszło, jakie wykształcenie ma Kamil Semeniuk.

Post Comment