×

Dzień ślubu Bartosza Kurka i jego żony to niezwykłe wydarzenie, które warto uwiecznić

Dzień ślubu Bartosza Kurka i jego żony to niezwykłe wydarzenie, które warto uwiecznić

Bartosz Kurek i Anna Kurek od dłuższego już czasu mieszkają z dala od ojczyzny. Para osiadła w Japonii.

Jednak daleka wyprawa nie okazała się siatkarską emeryturą dla reprezentanta Polski. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowców z naszego kraju wciąż prezentuje umiejętności na parkiecie, jakich młodzi zawodnicy mogą tylko zazdrościć.

Ogromna w tym zasługa dyscypliny, jaką sam sobie narzucił. Choć mijają kolejne lata, to życie sportowca nie nudzi mu się, choć trzeba zaznaczyć, że to nieustanne wyrzeczenia i gonitwa za marzeniami, które nie wszyscy rozumieją.

Siatkarze to jednak też ludzie i są momenty, w których cieszą się, że nie muszą zakładać sportowych butów, a mogą przez chwilę zaznać wytchnienia w gronie wyjątkowych osób. Takie chwile warto uwieczniać.

Anna Kurek wraz z mężem rzadko mają czas na zwyczajne wytchnienie i radość z chwil sam na sam. Ciągły pęd życiowy sprawia, że czasami brakuje im momentów, jakich przeciętne małżeństwa po latach już nie doceniają.

Para cieszy się nawet momentem wypicia kawy z plastikowego kubka. Serce zabiło nam mocniej po wypowiedzi Wilfredo Leona.

Te zdania rozejdą się szerokim echem. Do zdjęcia z dnia wolnego dodał więc opis w języku angielskim.

Można go przetłumaczyć jako: “Nigdy nie lekceważ moc wolnego dnia i kawy w doborowym towarzystwie” – napisał na Instagramie przy fotce, na której oznaczył Annę Kurek.

Post Comment