×

Dziennikarka z Polsatu blisko wpadki na wielkiej gali. Chwila nieuwagi mogłaby odsłonić za dużo!

Dziennikarka z Polsatu blisko wpadki na wielkiej gali. Chwila nieuwagi mogłaby odsłonić za dużo!

Paulina Czarnota-Bojarska jest znana wśród zapalonych kibiców piłki nożnej. Przez wiele lat pracowała dla Canal+, relacjonując popularne mecze Ekstraklasy. Niedawno zmieniła pracodawcę i obecnie jest dziennikarką Polsatu.

Chociaż zmieniła swoje “barwy klubowe”, nadal odznacza się profesjonalizmem i charyzmą na ekranie. Ostatnio wzięła udział w gali Tygodnika Piłka Nożna, gdzie wystąpiła w odważnej sukience, co wzbudziło wiele uwagi internautów. Sukienka miała bardzo wysokie wcięcie, które narażało na wpadkę, ale dziennikarka zdołała uniknąć niezręcznej sytuacji.

Izabela Małysz pochwaliła jej wygląd, co zainspirowało internautów do niegrzecznych komentarzy i emotikonów. Paulina Czarnota-Bojarska jest znana w środowisku kibiców piłki nożnej. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka dla Canal+, relacjonując popularne mecze Ekstraklasy.

Niedawno zmieniła pracodawcę i obecnie jest dziennikarką Polsatu. Chociaż zmieniła swoje “barwy klubowe”, nadal odznacza się profesjonalizmem i charyzmą na ekranie. Ostatnio wzięła udział w gali Tygodnika Piłka Nożna, gdzie wystąpiła w odważnej sukience, co wzbudziło wiele uwagi internautów.

Sukienka miała bardzo wysokie wcięcie, które mogło spowodować wpadkę, ale dziennikarka zdołała uniknąć niezręcznej sytuacji. Izabela Małysz pochwaliła jej wygląd, co zainspirowało internautów do niegrzecznych komentarzy i emotikonów.

Post Comment