×

Ala zatęskni do M jak miłość dla Rafała? Przystojniak Stadnicki złoży także inną propozycję – ZDJĘCIA

Ala zatęskni do M jak miłość dla Rafała? Przystojniak Stadnicki złoży także inną propozycję – ZDJĘCIA

Do telewizji wraca Rafał, dołączy też Ala? Miłość Ali do Rafała w “M jak miłość” była wielka i nieszczęśliwa. Policjant miał słabość do nastolatki, ale ze względu na jej wiek i ponurą historię rodzinną, nie pakował się w kłopoty. Ala nie raz wyznawała policjantowi swoje uczucia, czarowała go, próbowała uwieść.

Ale nic z tego nie wynikło i oboje na dłuższy czas zniknęli z serialu. Teraz na pewno znów będziemy mogli częściej oglądać Rafała w akcji, bo na komisariat wróci po latach Natalka (Dominika Suchecka). Czy do dawnego ukochanego dołączy też śliczna Ala? Podczas gali TVP z okazji jesiennej ramówki 2023 roku Ala brylowała na ściankach z Rafałem i Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) z “M jak miłość” – zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ.

Dawało to pewną nadzieję na to, że cała trójka pokaże nam dalsze losy bohaterów. Na razie wrócił z nowym otwarciem Bartek, który po rozstaniu z Ulą (Iga Krefft) w Australii przeżywa nowe, intensywne przygody z milionerką Dorotą (Iwona Rejzner). Rafał za moment pojawi się w wątku policyjnym nie tylko przy okazji okazjonalnych stłuczek w Grabinie, ale jako ważny element śledztw z udziałem Natalki. Czy teraz czas na Alę?

Fani w komentarzach na oficjalnym profilu “M jak miłość” na Instagramie wyrażają nadzieję na częstsze pojawianie się Rafała oraz powrót Ali do serialu. Czy znów zobaczymy na ekranie wielką miłość Ali do Rafała przekonamy się w TVP2. A na razie zobacz jak wyglądali razem jesienią 2023 w GALERII ZDJĘĆ!

Post Comment