×

Nowy chłopak w Zakazanym owocu! Widzowie doskonale go znają

Nowy chłopak w Zakazanym owocu! Widzowie doskonale go znają

Teraz pojawi się w “Zakazanym owocu” “Zranione ptaki” to turecki serial, który był emitowany na antenie TVP w latach 2022-2023. Fabuła koncentrowała się na losach Meryem, małego Ömera i bogacza Leventa, który w finale okazał się być ojcem chłopca.

Aktor wystąpił później w ostatnim sezonie “Zakazanego owocu” i już niebawem w Polsce rozpocznie się emisja odcinków “Yasak Elma” z jego udziałem. Eda Ece kwitnie w ciąży.

Kogo zagra? Ali Yasin Özegemen dołączył do ekipy “Zakazanego owocu” w 6. sezonie, który jest zwieńczeniem historii przebojowej Yildiz (Eda Ece) i podstępnej Ender (Şevval Sam).

Aktor wcielił się w postać Tarcana, tureckiej gwiazdy popu. Yildiz zupełnie przypadkiem odkryje, że w mieszkaniu obok pracuje ekipa, która poszukuje idealnej lokacji do najnowszego klipu sławnego piosenkarza.

Blondynka nie przepuści takiej okazji i od razu pójdzie przywitać gości jako właścicielka domu. *Dom jest piękny, ale ostatnie słowo należy do pana Tarcana*” – poinformuje ją jeden z członków ekipy filmowej.

Blondynka zdenerwuje muzyka i ten wybiegnie z domu, ale wkrótce ich drogi ponownie się skrzyżują. Yildiz naopowiada koleżankom, że zaprzyjaźniła się z gwiazdą popu.

Szybko rozniesie się plotka, że są parą! Co będzie dalej?

Tarcan, w którego wciela się Ali Yasin Özegemen zainteresuje się Kumru (w tej roli Biran Damla Yılmaz)! Czy będą razem?

“*Yasak Elma*)” to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep.

Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię “wyższego dobra”.

W 4. sezonie “Zakazanego owocu” z serialem pożegnało się kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut i Sahika, którą grała Nesrin Cavadzade.

Yildiz była żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek się rozpadł. Jej rywalką w 5. sezonie “Yasak Elma” jest Kumru, córka biznesmena o imieniu Doğan Yıldırım.

Post Comment