Robert Lewandowski w środku kontrowersji. Nadchodzi nagłe rozstrzygnięcie.

Media donoszą o ultimatum dla szkoleniowca! Sam Xavi zapowiadał, że po sezonie pożegna się z klubem, odchodząc z roli szkoleniowca pierwszej drużyny. Jak donosi “AS”, plany szkoleniowca może pokrzyżować sam klub ze stolicy Katalonii, którzy może zwolnić go szybciej.

Eks-gracz klubu miał usłyszeć od włodarzy klubu, że brak poprawy wyników może skutkować jego szybszym zwolnieniem. Władzom Barcelony miał bardzo nie przypaść do gustu pojedynek z Granadą, który Barca zremisowała 3:3. Odejście Xaviego w trybie szybszym, niż możnaby było do tej pory zakładać jest dość prawdopodobne.

Jak donoszą media, klub znalazł już trenera, który ma tymczasowo przejąć drużynę i będzie to łączony od dawna z pracą w Barcy, eks-obrońca klubu, Rafael Marquez. Czy Xavi utrzyma posadę do końcu sezonu? Zależeć od tego będzie wynik starcia klubu w meczu 1/8 Ligi Mistrzów przeciwko Napoli.

Jeśli Barcelona odpadnie, wtedy Xavi będzie mógł pożegnać się z klubem.