×

Iga Świątek – Sorana Cirstea Relacja NA ŻYWO WTA Doha Świątek – Cirstea WYNIK NA ŻYWO Relacja live

Iga Świątek – Sorana Cirstea Relacja NA ŻYWO WTA Doha Świątek – Cirstea WYNIK NA ŻYWO Relacja live

Iga Świątek rozpoczyna walkę w turnieju WTA w Dausze meczem z Soraną Cirsteą. Polska tenisistka i jej rumuńska rywalka zmierzą się po raz trzeci. W poprzednich dwóch pojedynkach górą była Świątek, wygrywając najpierw 5:7, 6:3, 6:3 podczas Australian Open 2022, a potem 6:2, 6:3 w ćwierćfinale Indian Wells rok temu. Liderka rankingu WTA w Dausze, po ponad trzech tygodniach przerwy, powraca do gry.

Mistrzyni z latach 2022 i 2023 triumfowała w Katarze w wielkim stylu i wyraziła swoje zadowolenie z powrotu na to miejsce, mówiąc: “Lubię to miejsce, zawsze miło tu wrócić. Nie mogłam się doczekać tego turnieju.” Iga Świątek przyznała, że warunki w zeszłym roku były dość trudne, ale skupi się na dostosowaniu do tego, co będzie działo się na korcie. Zdobywczyni drugiego złotego sokoła powtórzyłaby sukces z poprzednich lat i zauważyła, że nie ma sensu skupiać się na obronie tytułu, ponieważ każdy rok to zupełnie inna historia.

Jej mecz z Cirsteą w pierwszej rundzie turnieju WTA w Dausze zostanie rozegrany w poniedziałek 12 lutego 2024, około godziny 16.30-17.30 polskiego czasu.

Post Comment