×

Amerykańska dumny: Ewa Bilan-Stoch wyjawiła, jak Amerykanie nazywają polskich skoczków

Amerykańska dumny: Ewa Bilan-Stoch wyjawiła, jak Amerykanie nazywają polskich skoczków

Ewa Bilan-Stoch usłyszała, jak nazywani są polscy skoczkowie i nie mogła ukryć dumy. Swoje perypetie w Stanach Zjednoczonych opisywała za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie pokazywała bardzo ciekawe zdjęcia. Okazuje się, że reprezentanci Polski w skokach narciarskich mogą liczyć za oceanem na bardzo wzniosłe i pełne szacunku traktowanie, co opisała małżonka Kamila Stocha. Pisząc wprost, jak nazywani są tam Dawid Kubacki, Piotr Żyła i oczywiście jej małżonek.

Na mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z nią, mężem oraz z Dawidem Kubackim. Jakiego pseudonimu się doczekali? Słowa Amerykanów o Polakach mogą napawać tylko i wyłącznie dumą! Okazuje się, że polscy skoczkowie nazywani są w Stanach Zjednoczonych “legendami”!

Dumy z tego powodu nie może ukryć sama Bilan-Stoch, a przynajmniej o tym świadczą jej słowa! “Powiem wam, że spiker zapowiadał naszą trójkę jako Polish Legends (polskie legendy – przyp. aut.). Zawsze jestem z nich dumna, bo nie znam bardziej pracowitych ludzi.

Zawsze w Wami legendy!” – pisze Ewa Bilan-Stoch na swoich mediach społecznościowych.

Post Comment