×

“Stosunek Przemysława Babiarza do religii jest jasny, Gwiazda TVP to prawdziwy wyjątek”

“Stosunek Przemysława Babiarza do religii jest jasny, Gwiazda TVP to prawdziwy wyjątek”

Przemysław Babiarz to postać, która gości każdego dnia w milionach polskich domów. Jego największą pasją jest oczywiście sport, a głos dziennikarza TVP świetnie znają m.in. fani lekkoatletycznych zmagań. Babiarz to jednak wykształcony aktor i świetnie odnajduje się również w roli prezentera czy prowadzącego teleturnieje.

Oprócz bogatej wiedzy i ogłady posiada również spore pokłady charyzmy. Dziennikarz Telewizji Publicznej nie boi się mówić o sprawach, które dla wielu należą do tabu. Jednym z takich są kwestie religijne. Babiarz nie tylko otwarcie mówi o wierze, lecz także angażuje się w wiele wydarzeń katolickich.

[Niewiarygodne, co Ewa Swoboda usłyszała o sobie. Aż nami zatrzęsło. Dziennikarz TVP nigdy nie ukrywał swojego przywiązania do Boga, a w 2017 roku wziął udział w propagowaniu wyjątkowej akcji różańcowej. Gwiazdor sportowego dziennikarstwa w naszym kraju stał się główną twarzą akcji “Różaniec do Granic”.

Organizatorzy nagrali nawet krótkie wideo, na którym Babiarz opowiadał o całym przedsięwzięciu. [Krzysztof Stanowski otwarcie o “Kanale Sportowym”. Babiarz zaangażował się w wydarzenie, które miało na celu odmówienie modlitwy przede wszystkim na przygranicznych terenach Polski. Uczestnicy wybierali jeden z 320 kościołów i gromadzili się tam na wspólnej modlitwie i przeżywaniu chwil uniesienia religijnego.

Następnie udawali się na tereny na kresach ojczyzny.

Post Comment