×

Murański grundlich pflügt Najman. Video verbreitet sich wie ein Lauffeuer. Worte über den Schmutzfink Najman

Murański grundlich pflügt Najman. Video verbreitet sich wie ein Lauffeuer. Worte über den Schmutzfink Najman

Walka Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem miała dwukrotnie się odbyć. Przymiarki do pojedynku robiły federacje Elite Fighters oraz HIGH League, jednak za każdym razem na drodze stanęły problemy organizacyjne i zawieszenie działalności obu organizacji. Jednakże federacja Clout MMA ogłosiła niedawno, że Murański i Najman zmierzą się podczas marcowej gali Clout MMA 4.

Jacek Murański wpadnie w furie po tym, co opublikował Marcin Najman i od razu zaczęli się wzajemnie obrażać w internecie, co czynili od dłuższego czasu, chociaż z mniejszą częstotliwością. Atmosfera z każdym dniem będzie rosła, a podczas konferencji można spodziewać się emocji. Jednakże nie zabraknie również wzajemnych przytyków, na które zdecydował się ostatnio Murański.

Zawodnik Clout MMA parodiował ruchy Najmana na treningu i w prześmiewczy sposób pokazał jego ćwiczenia, komentując również mocnymi słowami. – Kończymy treningi. Żadne techniki się nie liczą.

Razem z Krzysztofem podpatrzeliśmy tajne techniki Najmanusa, brutusa, brudasa, tresa pierwszego. Już nic nam nie jest groźne – powiedział na nagraniu Murański.

Post Comment