×

61-letni trener zaprosił 19-letnią zawodniczkę do pokoju. Nagle ją pocałował. Wstrząsające wyznanie gwiazdy

61-letni trener zaprosił 19-letnią zawodniczkę do pokoju. Nagle ją pocałował. Wstrząsające wyznanie gwiazdy

Maria Bruenok ma na swoim koncie zwycięstwa w krajowych pucharach i akademickich zawodach, co pozwoliło jej trafić do reprezentacji Rosji. Popularna “Mashka” uchodzi w Rosji za wielki talent nurkowania sportowego, jednak ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą wstrząsającego wyznania. 19-latka nie wytrzymała w związku z rozpoczęciem Pucharu Rosji w nurkowaniu w Saratowie.

Impreza ta zgromadziła najlepszych zawodników i trenerów, w tym 61-letniego Pawła Muyakina. Jest on jednym z bardziej cenionych szkoleniowców, mimo że był już zawieszony przez związek. Powodem były zeznania Bruenok, która informowała, że wysyłał jej wiadomości o charakterze erotycznym i próbował używać siły fizycznej.

Jego obecność na zawodach w Saratowie skłoniła ją do wyznania całej prawdy. Maria Bruenok wyznała prawdę. *Jeden z trenerów zachorował, a my zostaliśmy w Kazaniu, by trenować z tamtejszymi.

Paweł Muyakin poprosił mnie, żebym przyszła do jego pokoju. Musiałam wziąć od niego Nemesil [lek przeciwbólowy – red.]. Mówił: “Przyjdź, omówimy kwestie szkoleniowe”.

Przyjęłam informację, ale nie wiedziałam, że mieszka sam* – rozpoczęła historię w rozmowie z “Championatem”. -*Poszłam do pokoju, dał mi leki, powiedział tylko kilka słów o treningach i potem zaczął opowiadać. Mówił, że lubi inteligentne dziewczyny jak ja.

Rozmowa miała charakter osobisty, a on ciągle mówił, że naprawdę mnie lubi. Potem po prostu pocałował mnie w usta. Nie powiedziałam ani słowa, nie miałam wtedy nic w głowie.

Po prostu się odwróciłam i wyszłam* – opowiedziała ze szczegółami. Nie wiadomo, jak na jej wyznanie zareaguje rosyjski związek. Muyakin był już zawieszony za niestosowne zachowanie względem Bruenok, ale nic sobie z tego nie zrobił.

19-latka nie trenuje pod jego okiem i przygotowuje się w Petersburgu.

Post Comment