×

Cała prawda o relacjach Mariusza Pudzianowskiego z KSW! Szef federacji wyjawił wszystko

Cała prawda o relacjach Mariusza Pudzianowskiego z KSW! Szef federacji wyjawił wszystko

Galę XTB KSW Epic obejrzysz w systemie PPV. Usługę możesz zakupić TUTAJ. Dokładnie 11 grudnia 2009 roku “Pudzian” na warszawskim Torwarze w 43 sekundy zdemolował Marcina Najmana i to właśnie ten pojedynek zapoczątkował wielkie zainteresowanie mieszanymi sztukami walk w Polsce. Od tego czasu Pudzianowski miał wzloty i upadki, ale wciąż jest ważną postacią dla federacji.

Więc on czuje, że jest nośnikiem pewnych wartości, czy jakkolwiek to nazwać. Ale to jest facet, z którym potrafię dogadać dwie walki na telefon. I kasę też. Nie potrzebujemy żadnej umowy.

Jak Mariusz powie, że zawalczy z tym i z tym, na takiej i takiej gali, to tak będzie. Więc dla mnie ta współpraca jest turbo łatwa, bo nie muszę biegać spocony i zdenerwowany, że nie mam podpisanej umowy, bo mi facet może zmienić zdanie. Na telefon załatwiamy też pewne kwestie promocyjne. Oczywiście zawodnicy, którzy są już tyle lat w sporcie, mają swoje upodobania i pewne jakieś preferencje co do różnych rzeczy, ale skoro działamy tyle lat to znaczy, że potrafimy się dogadywać – zdradził nam Martin Lewandowski.

Post Comment