Łzy w naszych oczach pojawiły się po zobaczeniu tego zdjęcia Łukasza Kaczmarka! Reprezentant Polski zadedykował to zwycięstwo córce, smutne informacje

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od początku sezonu ma trudności. Drużyna pod wodzą Łukasza Kaczmarka zmaga się z problemami kontuzji. Choć triumfator zeszłorocznej Ligi Mistrzów nie zagra w tegorocznych rozgrywkach Pucharu Polski, nadal walczy o mistrzostwo Polski i Champions League. 1 lutego ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozegrała pierwszy mecz w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Halkbank Ankara i wygrała, ale wiele mówi się o skandalu w decydującej partii.

Reprezentant Polski bardzo wzruszająco odebrał zwycięstwo. Spotkanie było bardzo emocjonujące, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przed meczem nie była faworytem z powodu kontuzji Aleksandra Śliwki. Mecz zapowiadał się emocjonująco już od pierwszego seta, a decydująca partia przyniosła zwycięstwo dla drużyny. Zwycięzca meczu, Kaczmarek, po zakończeniu meczu opuścił halę z powodu rodzinnych spraw.

Na “Instastories” wyjaśnił, że jego córka została poddana zabiegowi, dodając zdjęcie z przeszyć na ręce i komentarzem: “Córeczko, to zwycięstwo dla Ciebie. Kocham Cię. Moja MVP”. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.