Dyrektor TVP Sport bez oszukiwania o Dariuszu Szpakowskim! Szczerze podsumował legendarnego komentatora.

Podczas finałowego meczu barażowego do Euro 2024, reprezentacja Polski mierzyła się z Walią. Dariusz Szpakowski, zasiadł za mikrofonem i skomentował spotkanie z udziałem biało-czerwonych, mimo krytyki, jaka spadła na niego jakiś czas temu. Teraz jest pewne, że zasłużony dziennikarz sportowy będzie komentować również mecze na mistrzostwach Europy, w tym spotkanie Polska – Austria oraz wielki finał turnieju. Jakub Kwiatkowski, nowy dyrektor “TVP Sport”, udzielił obszernego wywiadu, w którym opowiedział więcej o przygotowaniach do zbliżającej się imprezy oraz o pracy Dariusza Szpakowskiego.

W rozmowie nie zabrakło komplementów. Kwiatkowski jasno dał do zrozumienia, że obecność Dariusza Szpakowskiego w gronie komentatorów Euro 2024 była oczywistością. Mistrzostwa w Katarze znakomicie to potwierdziły. Finał w jego wykonaniu był majstersztykiem.

Obejrzałem 17-minutowy skrót na kanale YouTube TVP Sport wraz z kamerą ustawioną na Darka.