Zaskakujące składy Pogoni i Wisły na finał Pucharu Polski według Super Express.

Ekipa “portowców” nie zaskakuje. Trener Jens Gustafsson wystawia praktycznie identyczny skład jak w ostatnim meczu w Białymstoku, gdzie zremisowano 2:2 z Jagiellonią.

Jedyną zmianą jest Alexander Gorgon zastępujący Wahana Biczachczjana. Regulaminowy młodzieżowiec Adrian Przyborek pojawił się na boisku w ostatnim kwadransie w poprzednim meczu i będzie obowiązkowo zgłoszony do gry.

Największym zaskoczeniem w drużynie z Krakowa jest obsada pozycji bramkarza. Przez większość sezonu Alvaro Raton był numerem jeden w bramce, ale w ostatnim meczu z Podbeskidziem zadebiutował Białorusin Anton Cziczkan, który teraz otrzymał zaufanie trenera Alberta Rude i będzie bronił “świątyni” Wisły.

Asystować mu będą Kamil Wójcik i Tomasz Niemirowski. Arbitrem technicznym będzie Wojciech Myć, Bartosz Frankowski i Paweł Pskit obsługiwać będą VAR.