×

Kamil Grosicki przeprasza fanów i rodzinę po finale Pucharu Polski

Kamil Grosicki przeprasza fanów i rodzinę po finale Pucharu Polski

Kamil Grosicki postanowił udzielić bardzo szczerej wypowiedzi po finale Pucharu Polski. Zawodnik “Portowców” nie ukrywał wielkiego rozczarowania przebiegiem meczu z Wisłą Kraków i utratą szans na pierwszy puchar drużyny ze Szczecina. Zawodnik nie gryzł się w język i powiedział, że zawiódł wszystkich fanów klubu, jak też swoją własną rodzinę. Padły mocne słowa.

Powiedział wprost o przegranej Pogoni, mowa o wielkim zawodzie. Po tym, jak Pogoń przegrała, Grosicki nie ukrywał wielkiego rozczarowania o czym powiedział w rozmowie z dziennikarzami tuż po zakończonym meczu. Zaznaczając, że czuje, że zawiódł fanów i rodzinę, a także samego siebie, mówił Grosicki w trakcie rozmowy z dziennikarzami. Jak mówi Grosicki, rozumie on wielkie rozczarowanie kibiców, którzy liczyli na pierwsze trofeum.

Jak podkreśla, fani spisali się znakomicie, jednak drużyna zawiodła i to bardzo boli. – Kibice, tak, jak mówi, chcieli to historyczne trofeum zdobyć, (…) Fantastycznie nas dopingowali, fantastycznie się zaprezentowali tu na Stadionie Narodowym, my zawiedliśmy. To jest wielki ból – opowiedał reprezentant Polski.

Post Comment