Niepokojąca informacja o żonie Andrzeja Wrony. Zofia Zborowska opublikowała wymowne zdjęcie, sytuacja jest trudna

Środkowy Projektu Warszawa ma dominującą rolę w swojej drużynie, która odniosła sukces w tegorocznym sezonie. Zespół wygrał Challenge Cup, trzecie co do ważności europejskie trofeum. Mimo porażki w półfinale Pucharu Polski i mistrzostw Polski, Projekt zdołał pokonać Asseco Resovię w meczu o trzecie miejsce.

Teraz Andrzej Wrona czeka na narodziny swojego drugiego dziecka. Ciąża jest wyzwaniem dla kobiety. Zofia Zborowska, żona Andrzeja Wrony, dzieli się w mediach społecznościowych swoimi doświadczeniami z drugiej ciąży, jednak niestety nie czuje się najlepiej.

Oprócz tego, piesek pary, Wiesia, miał problemy zdrowotne, a córka Nadia trafiła do szpitala. Po poprawie ich stanu zdrowia, aktorka zaczęła czuć się gorzej, co uwidocznia na swoim profilu na Instagramie, zamieszczając wymowne zdjęcie oraz opisując aktualną sytuację w domu. To co wydarzyło się z ich rodziną pozostawiło Zborowską wyczerpaną.

Jak sama podkreśliła, teraz to jej zdrowie się pogorszyło, co przy zaawansowanej ciąży jest wyjątkowo trudne.