×

Mateusz Gamrot wywołuje sensację w sieci swoim wpisem, zyskując uwagę gwiazdy UFC. Super Express

Mateusz Gamrot wywołuje sensację w sieci swoim wpisem, zyskując uwagę gwiazdy UFC. Super Express

Marzeniem niemal wszystkich zawodników walczących w MMA jest wystąpienie w UFC oraz zdobycie pasa mistrzowskiego tej federacji. Jednak niewielu udaje się zrealizować te marzenia.

Wśród zawodników wciąż wierzących w swój sukces jest Mateusz Gamrot, były podwójny mistrz KSW. Jest on obecnie w czołówce rankingu w wadze lekkiej i uznawany jest jako pretendent do mistrzowskiego pasa tej kategorii.

Jednak, aby osiągnąć swój cel, musi uzbroić się w cierpliwość i wygrać co najmniej jeden pojedynek. Charles Oliveira, były mistrz kategorii lekkiej i jedna z gwiazd amerykańskiej federacji MMA, jest jednym z zawodników, z którymi Gamrot mógłby skrzyżować rękawice.

Ostatnio Brazylijczyk przegrał z Armanem Carukjanem i oddalił się od perspektywy odzyskania pasa. To właśnie Oliveira został wyzwany przez Gamrota do walki w mediach społecznościowych.

Polak zareagował na informacje o planowanym powrocie Olivieri do oktagonu w lipcu albo sierpniu, pisząc: “Charles Oliveira, zróbmy to! Będę gotowy w lipcu/sierpniu”.

Reakcja Gamrota wywołała spore poruszenie wśród fanów, którzy uznali, że walka między Gamrotem a Oliveira byłaby świetnym widowiskiem.

Post Comment